Howard poslao poruku Zmajevima, Begović nije ostao dužan
Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Asmir Begović oglasio se na društvenim mrežama nakon izjava bivšeg američkog golmana Tima Howarda uoči susreta BiH i SAD u šesnaestini finala Svjetskog prvenstva.
Bosna i Hercegovina će 2. jula u San Franciscu igrati protiv selekcije Sjedinjenih Američkih Država za plasman u osminu finala.
Begović odgovorio Howardu
Howard je u najavi utakmice poručio da vjeruje kako će američki tim pokazati kvalitet i uvjerljivo savladati Bosnu i Hercegovinu.
“Vjerujem da će naši momci odigrati odličnu utakmicu. Očekujem da ćemo nametnuti svoj ritam i doći do sigurne pobjede protiv Bosne i Hercegovine”, rekao je Howard.
Na njegove riječi reagovao je Begović.
“Poštujem optimizam, ali ovakve utakmice odlučuju na terenu. Vidimo se u San Franciscu”, poručio je bivši golman Zmajeva.
Utakmica Bosne i Hercegovine i Sjedinjenih Američkih Država igra se 2. jula u San Franciscu, gdje se očekuje odlična atmosfera i veliki broj navijača obje reprezentacije.


Facebook Comments