Američka novinarka govorila o Bosni i Hercegovini uoči utakmice sa SAD-om
Američka novinarka Abigail Velez pokazala je neprofesionalno ponašanje tokom javljanja uživo u programu ABC7 iz Los Angelesa.
Iako Amerikanci generalno često imaju poteškoće sa pokazivanjem država na karti, što je više puta i dokazano, to ipak ne bi trebalo da se odnosi na televizijske novinare koji bi morali biti potpuno pripremljeni za javljanje uživo.
Abigail Velez je tokom uključenja kazala da ne zna mnogo o Bosni i Hercegovini te da je ne umije pokazati na karti.
– U sljedećoj rundi SAD igraju protiv Bosne i Hercegovine sljedeće srijede. Jedna stvar o Bosni, ja i ne znam da je pokažem na karti, nemam nikakva saznanja o njoj – rekla je novinarka Abigail Velez.
Također je uputila poruku reprezentaciji Bosne i Hercegovine:
– Vratili smo se i bolji smo nego ikad. Spremni smo za utakmicu u srijedu. Pripremi se Bosno i Hercegovino, jer dolazimo.
SAD i Bosna i Hercegovina igraju 1. jula u 02:00 u San Franciscu utakmicu šesnaestine finala Svjetskog prvenstva u fudbalu.


Facebook Comments